Spotkanie z Asią i Kamilem odbyło się w Lublinie w Tarasach Zamkowych. Byłem pełen podziwu dla tej pary, która przygotowała zestawienie fotografów, którzy się im podobają. Był też tam ranking i przyznawane punkty według ich oceny. Były oceny za przygotowania, ślub, wesele, za plener, za kolorystykę, oraz względny stosunek jakości do ceny. Byłem pełen podziwu jak przygotowali się Ci zakochani na spotkanie z fotografem.

Potem zrozumiałem dlaczego. Kamil po prostu kiedyś zajmował się sam fotografią, głównie reportażową. Gdy po spotkaniu podjął decyzję, że wybiera mnie na swojego fotografa, ucieszyłem się i poczułem jednocześnie trochę innego rodzaju wyzwanie.

O makijaż Asi zatroszczyła się Aleksandra Szymanek. Przygotowania odbyły się w rodzinnych czterech kątach Asi i Kamila. Ślub odbył się w kameralnym kościele w Krężnicy Jarej. Na przyjęcie weselne goście daleko jechać nie musieli. “Trzy róże” to znakomity lokal na przyjęcie weselne, dysponujący ogromnym ogrodem. Oprawą muzyczną zajął się duet z Projektu Wodzirej i tradycyjnie wesele rozpoczęło się staropolskim zwyczajem od Poloneza.